Dragi učenci,

bliža se prvi šolski dan, znova se bomo srečali v ponedeljek, 2. 9. 2024, ob 8.20. Imeli bomo 4 šolske ure, torej do 11.55.

Za učence vozače bo šolski avtobus z začetne postaje (Veliki Slatnik) odpeljal ob 7.45. Ob povratku pa bo odpeljal ob 12.45 iz Novega mesta. Spremstvo vozačev bo organizirano.

Prvi šolski dan bomo nudili malico in kosilo, prav tako bomo organizirali podaljšano bivanje do 16.05 in jutranje varstvo od 6.30.

Prijave za kosilo in podaljšano bivanje za prvi šolski dan javite vodji šole, z odgovorom na e-pošto, ki ste jo že prejeli. Tam imate tudi vsa ostala podrobnejša navodila.

Prvi šolski dan bo za prvošolce potekal po programu, ki ste ga prejeli po pošti. Za vas se program prične ob 9.30, po zaključku pa greste s starši domov.

Razpored oddelkov in razrednikov:

Odd.  razrednik
1. d Biljana Avguštin
2. d Saša Damjanovič
3. c Suzana Žura
4. d Petra Vide Verbič

Veselimo se ponovnega snidenja!

Učiteljice PŠ Mali Slatnik