Na pobudo staršev smo se na šoli odločili izvesti akcijo “Zbiramo družabne igre”.

Namen zbiranja družabnih iger: Po oddelkih želimo zbrati nekaj družabnih iger za koristno preživljanje prostega časa med odmori. V prijetnem in sproščenem druženju z igrami bi učenci krepili sodelovanje in prijateljske odnose s svojimi sošolci.

Če imate doma kakšno zanimivo družabno igro, ki je ne uporabljate več, imate kakšno odveč (več enakih ali podobnih), bi jo želeli oziroma lahko odstopili ter jo podarili za igro v razredu, naj jo učenci prinesejo v šolo.

Družabne naj bodo ohranjene in brez manjkajočih delov.

Primeri družabnih iger: šah, Človek ne jezi se, Twister, karte, spomin…

Akcija bo potekala od ponedeljka, 14. 11. 2022, do petka, 18. 11. 2022.

Družabne igre učenci oddajo razredničarki/razredniku.

Hvala za sodelovanje.

 

Related Images:

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)