Od 21. 2.  2021 do 25. 2. 2022 bo na OŠ Center potekal vpis šolskih novincev. Vpisovali bomo otroke, ki bodo v letu 2022 dopolnili 6 let.

Glede na trenutne razmere na matični šoli načrtujemo vpis v letošnjem šolskem letu izpeljati nekoliko drugače kot običajno. V izogib povečanju tveganja za okužbo s koronavirusom  bomo izpeljali skupinsko video srečanje na katerem bomo staršem podali nadaljnje informacije vezane na začetek šolanja.

Starši boste k vpisu lahko pristopili tudi osebno na osnovi predhodnega dogovora.

Na podružnični šoli bo vpis potekal 17. 2. 2022 v prostorih podružnice.

Ob vstopu v šolo je potrebno upoštevati varnostne ukrepe za zajezitev možnosti širjenja virusa (obvezno nošenje maske, upoštevanje medosebne distance, razkuževanje rok) ter imeti izpolnjen pogoj PCT. Prosimo vas, da v primeru osebnega obiska s seboj prinesete svoje pisalo. V šolo lahko vstopajo le zdrave osebe, ki ne kažejo znakov okužbe s Covid-19.

Vpis je obvezen, zato je pomembno, da se na eno od možnih oblik vpisa nujno odzovete.

Starši šolskih novincev boste glede podrobnejših informacij obveščeni pisno.

Zaradi trenutnih razmer delavnice za otroke v času vpisa ne bomo izvedli.

Za vse informacije smo vam na razpolago na:

 

(Skupno 143 obiskov, današnjih obiskov 1)