Ob koncu dela se ozremo in naredimo obračun. Na naši šoli si moramo čestitati, saj smo šolsko leto uspešno zaključili, čeprav je bilo bolj težavno kot prejšnje. Učenci in starši so bili še dalj časa izpostavljeni izzivom dela na daljavo. Kljub učnemu gradivu v spletni učilnici, video konferencam in individualni pomoči je bilo ohranjanje učne kondicije zahteven zalogaj. Vsi skupaj, učenci, starši in učitelji, smo dokazali, da zmoremo!

Tudi letošnje šolsko leto zaključujemo kot najuspešnejša šola v MO Novo mesto. Na tekmovanjih iz znanja so naši učenci osvojili kar 509 bronastih, 97 srebrnih in 36 zlatih priznanj! Naj učenec naše šole je s šestimi zlatimi priznanji ter bronasto medaljo in novim slovenskim rekordom v hitrem računanju postal Filip Judež iz 5. b.

 

Vsi učenci naše šole si zaslužijo pohvalo, tisti, ki so se v zadnjih treh mesecih šolskega leta poleg rednih obveznosti zmogli pripravljati še na mnoga tekmovanja, pa še naše občudovanje.

 

Novinarski krožek

 

Related Images:

(Skupno 416 obiskov, današnjih obiskov 1)