SPOŠTOVANI STARŠI IN UČENCI!

Tako, kot vsako leto do sedaj, bomo tudi letos izvedli anketo o zadovoljstvu s šolsko prehrano. V letošnjem letu sodelujejo v anketi učenci od 3. do 8. razreda vseh oddelkov na šoli. Kot je v navadi, so ob otrocih anketirani tudi njihovi starši. Glede na ukrepe, ki so v veljavi, vsi anketo izpolnjujete doma na daljavo, tako starši kot učenci.  Do spletne ankete dostopate le s klikom na ANKETA ZA STARŠE oz. ANKETA ZA UČENCE  in se avtomatsko povežete na njo. Prosimo vas za sodelovanje, saj nam bodo vaši odgovori v veliko pomoč pri načrtovanju šolske prehrane za vaše otroke v prihodnje. Spletna anketa bo aktivna od 23. 3. 2021 do 7. 4. 2021.

Za sodelovanje se vam že v naprej zahvaljujemo!

Vodja skupine za prehrano:                                                                                                       Ravnateljica:

Matevž Jurše                                                                                                                Marta Pavlin

 

Related Images:

(Skupno 241 obiskov, današnjih obiskov 1)