Spoštovani starši in učenci

obveščam vas, da je Vlada Republike Slovenije v sredo, 30.12. 2020, v poznih večernih urah zaradi epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. Do 4. 1. 2021 je podaljšala trenutno veljavni odlok in sprejela novega, ki bo začel veljati 5. 1. 2021 (objavo v Uradnem listu še pričakujemo), po katerem bomo šole izvajale izobraževanje na daljavo tudi v tednu od 4. 1. 2021 do 8. 1. 2021.

V naslednjem tednu bo Vlada RS glede delovanja vzgojno-izobraževalnih zavodov in vračanja otrok v vrtce in šole na podlagi tedanje epidemiološke situacije sprejela nov odlok, o čemer nas bodo obvestili.

Za teden po novem letu veljajo torej vsi naši dosedanji dogovori v zvezi z delom na daljavo.

Mirne praznike vam želim.

Marta Pavlin        –       ravnateljica

Related Images:

(Skupno 319 obiskov, današnjih obiskov 1)