Preteklo šolsko leto je bilo čisto drugačno od vseh ostalih. Širjenje nevarnega virusa je zelo okrnilo življenje in delo na šoli. Tudi vsa načrtovana športna tekmovanja in tekmovanja v znanju niso bila izvedena. Kljub temu je bilo po pregledu rezultatov ugotovljeno, da je naša OŠ Center ponovno najboljša šola v Mestni občini Novo mesto. Uspehi naših učencev na tekmovanjih v znanju so nam prinesli veliko prednost pred drugouvrščeno šolo. Udeležili smo se tudi največ športnih tekmovanj.

Ponovno prvo mesto je rezultat dobrega dela vseh na šoli. Seveda so najpomembnejši učenci, ki so pod mentorstvom učiteljev in ob podpori staršev pripravljeni v svoj uspeh vložiti veliko dela, truda in prostega časa.