Vsebine za ponavljanje in utrjevanje:
Urejanje besedil
Multimedija
Računalniška omrežja

Interaktivne vaje

Naloge in vaje UBE, MME in ROM
http://vidra.si/ Vaje brez računalnika
Vodene vaje PHOTOFILTRE

Varnost na internetu:
Spletni detektiv: http://spletni-detektiv.si/
Super spletni detektiv: http://super.spletni-detektiv.si/
www.safe.si

Prosta glasba:
Jamendo: http://jamendo.com/ 
Aaahh records: http://www.aaahh-records.net/
BlocSonic: http://blocsonic.com/
Sonic Squirrel: http://sonicsquirrel.net/
Free Music Archive: http://freemusicarchive.org/
Laridae: http://laridae.at/
Ektoplazm: http://ektoplazm.com
Severed Fifth: http://www.severedfifth.com/
Planet Terror Records: http://www.planetterrorrecords.com/
NoSYS Productions: http://nosys-productions.com/
Paniq: http://www.paniq.cc/
Enough Records: http://enoughrecords.scene.org/
Corpid: http://www.corpid-label.de/
Rec72: http://rec72.net/
Up It Up: http://www.upitup.com/

Prosti zvoki in efekti:
Free Sound: http://www.freesound.org/
GR Sites: http://www.grsites.com/archive/sounds/
Media College: http://www.mediacollege.com/downloads/sound-effects/
AudioMicro: http://www.audiomicro.com/free-sound-effects
Last.fm: http://www.last.fm/music/+free-music-downloads

Prosti grafični material:
Open Clip Art Library: http://openclipart.org/
Public Domain Clipart: http://www.pdclipart.org/
Open Font Library: http://openfontlibrary.org/
Public Domain Images: http://www.public-domain-image.com/
Libre Graphics Magazine: http://libregraphicsmag.com

Splošni prosto dostopni viri:
Open Game Art: http://opengameart.org/
Europeana: http://www.europeana.eu/portal/
the Internet Archive: http://www.archive.org/
Public Library of Science: http://www.plos.org/
Wikipedia : http://www.wikipedia.org/
CC iskalnik: http://search.creativecommons.org/