Odpadni papir

Dragi učenci in učenke, spoštovani starši.

Obveščamo vas, da bo letošnji jesenski del zbiralne akcije papirja  potekal od ponedeljka, 14. oktobra, do sobote, 19. oktobra v podjetju Salomon Eco, ki je na Cikavi na Podbevškovi ulici 12 (v sklopu Komunale Novo mesto).

Papir lahko oddate med tednom od 8. do 18. ure, v soboto pa od 8. ure do 12. ure.

Na zbirnem mestu boste sporočili šolo in razred in dobili potrdilo z zapisano količino papirja. Potrdilo shranite, učenci pa ga naj prinesejo razredniku v evidenco.

Del denarja od zbranega papirja bomo porabili za novo pridobitev na šoli za učence, del denarja bo namenjen šolskemu skladu, preostanek pa bodo dobili posamezni oddelki glede na količino zbranega papirja. Zmagovalna razreda z vsake stopnje bosta ob koncu obeh zbiralnih akcij v mesecu juniju deležna ogleda kino predstave.

Z zbiranjem odpadnega papirja krepimo okoljsko zavest o pomembnosti ločenega zbiranja odpadkov, pripomoremo k ohranjanju okolja, varovanju narave ter spodbujamo in razvijamo čut za skupno dobro.