udeleženci državnega tekmovanja iz Razverdilne matematike z mentorico Bernardo Tomažič

Učenci OŠ Center so že leta zelo uspešni na različnih matematičnih tekmovanjih. Na tekmovanju iz Razvedrilne matematike, ki ga organiziramo za učence od 4. do 9. razreda, je sodelovalo 55 učencev. Na šolskem tekmovanju je bilo osvojenih kar 30 bronastih priznanj.

10 najuspešnejših se je uvrstilo na državno tekmovanje, ki je potekalo v soboto, 3. februarja 2024, na OŠ Bršljin.

Srebrna priznanja je osvojilo 5 učencev: Sara Maras, 6. a, Ema Osojnik, 7. a, Luka Erak, 7. a,  Luka Vrhovšek, 8. a, in Filip Judež, 8. c.

Zlata priznanja pa so osvojili vsi trije devetošolci. To so: Ema Tomažič, 9.b, Jurij Hudoklin, 9. c, in Žiga Pincolič, iz 9.b, ki je osvojil odlično 6. mesto.

Vsem sodelujočim učencem čestitamo za dosežene rezultate in osvojena priznanja.

Bernarda Tomažič, mentorica tekmovalcem od 6. do 9. razreda.