Veselošolski nagrajenec z mentorico

V nedeljo, 11. junija 2023, je v Ljubljani potekala zaključna prireditev izobraževalnega projekta Vesela šola, na kateri so državni prvaki prejeli posebna priznanja in nagrade.

Na letošnjem šolskem tekmovanju iz Vesele šole je v Sloveniji sodelovalo več tisoč tekmovalcev od 4. do 9. razreda. Sledilo mu je državno tekmovanje, na katerem je le 88 tekmovalcev uspelo doseči najvišje število točk, kar jim je prineslo naziv veselošolski prvaki. To čast je naši šoli prislužil Jakob Zemljič iz 4. c razreda.

Prireditev v Festivalni dvorani je povezoval Boštjan Gorenc – Pižama, za glasbo sta poskrbela Marjetka in Raay, med podeljevalci pa so bili Nik Škrlec, Jure Henigman, Tina Vrbnjak, Vesna Ponorac, Ana Mačič Kotnik.

In kakšen je Jakobov komentar na prireditev? »Bilo je ssssSsupER zabavno, predvsem Pižama s svojimi duhovitimi

Vesela Šola

 pripombami, ko je bilo z mikrofoni kar naprej nekaj narobe. Podelili in izžrebali so veliko zelo dobrih nagrad. Žal izžreban nisem bil, je bilo pa v moji vrečki nekaj zelo praktičnih daril, ki sem jih bil zelo vesel. Najbolj sem se razveselil škatlice z eksperimenti.«

Slike si oglejte v fotogaleriji.

Zapisala Manca Pezelj Berger,

mentorica Vesele šole na razredni stopnji

Related Images:

(Skupno 286 obiskov, današnjih obiskov 2)