SPOŠTOVANI STARŠI!

Tako, kot vsako leto do sedaj, bomo tudi letos izvedli anketo o zadovoljstvu s šolsko prehrano. V letošnjem letu sodelujejo v anketi učenci od 3. do 8. razreda vseh oddelkov na šoli. Kot je v navadi, so ob otrocih anketirani tudi njihovi starši. Včasih smo anketo izvajali pisno, sedaj pa že nekaj let računalniško preko spleta. Povezavo do spletne ankete najdete pod obvestilom in le s klikom na ANKETA ZA STARŠE se avtomatsko povežete na njo. K anketi spodbudite tudi svoje otroke. Prosimo vas za sodelovanje saj nam bodo vaši odgovori v veliko pomoč pri načrtovanju šolske prehrane za vaše otroke v prihodnje. Spletna anketa bo aktivna od 3. 5. 2023 do 12. 5. 2023.

ANKETA ZA UČENCE

ANKETA ZA STARŠE

Za sodelovanje se vam že v naprej zahvaljujemo!

Vodja skupine za prehrano:                                                                                                       Ravnateljica:

Matevž Jurše                                                                                                                              Marta Pavlin

 

 

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)