Lansko šolsko leto so poskušale oblikovati besede: mehurčki, razdalja, hibridni pouk, karantene, maske … Kljub tem preizkušnjam v nas vrejo druge besede: prijateljstvo, igra, naša Zemlja, rastline, pomoč, sprostitev, ustvarjanje, ideje, zdravi obroki, kuhanje, aktivni odmori, kmetije, smeh, učne poti, gozd, reka Krka …

Pred nami je nova, letošnja številka našega skupnega glasila, ki smo ga že leta 2005 poimenovali Eko-šolarček. V vsaki številki poudarjamo, da smo neverjetni. Vsi učenci in vaši mentorji ste ponovno dokazali, kako pomemben, razgledan in sočuten svet ste ekošolarji. Eko-šolarčka lahko prelistaš na povezavi: https://fliphtml5.com/xzcr/jfdm/

Po sproščujočih počitnicah se v septembru spet srečamo in poveselimo na naši skupni prireditvi na Glavnem trgu v Novem mestu.

Prijetne dni želim!

Bernarda Barbo,

koordinatorica ekomentorjev

Related Images:

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)