Tudi v tem šolskem letu bomo nadaljevali s tradicijo zbiranja starega papirja, le da letos nekoliko drugače kot preostala leta in tudi na novi lokaciji.

Vsi imate možnost oddaje papirja od ponedeljka, 5. oktobra, do sobote, 17. oktobra, v podjetju Salomon Eco, ki je na Cikavi na Podbevškovi ulici 12 v Novem mestu.

Papir bo možno oddati med tednom od 8. do 18. ure, ob sobotah pa od 8. ure do 12. ure.

Na zbirnem mestu boste sporočili otrokov razred in šolo in dobili potrdilo z zapisano količino papirja. Potrdilo shranite, otrok pa ga naj prinese razredniku v evidenco.

Nagrade za najboljše ostajajo, in sicer: zmagovalna razreda z vsake stopnje si bosta ob koncu obeh zbiralnih akcij v mesecu juniju ogledala filmsko predstavo po lastnem izboru in v dogovoru z razrednikom. Del denarja od zbranega papirja bomo porabili za novo pridobitev na šoli za učence. Še vedno bomo del denarja namenili šolskemu skladu, preostanek pa bo namenjen posameznim oddelkom glede na količino zbranega papirja.

Z zbiranjem odpadnega papirja prispevamo k ekološki naravnanosti ter uresničevanju okoljskih ciljev šole.