Spoštovani starši.

Ob nastali situacij smo se odločili, da za učence predmetne stopnje pri nekaterih predmetih ponudimo sodelovanje v e-učilnicah portala eAsistent. Učenci predmetne stopnje bodo še naprej prejemali dnevne zadolžitve preko šolske spletne strani – Pouk na daljavo, kjer bodo pri posameznem predmetu tudi navodila, če se bo potrebno prijaviti v e-učilnico.

Starše prosimo, da svojim otrokom posredujete njihove uporabniške podatke za dostop do portala eAsistent.

  • Starši se vpišete v portal eAsistent in v nastavitvah  poiščete otrokovo uporabniško ime (številka) in novo gesloPogoj, da starš lahko dodeli uporabniške podatke,  je vpisana GDPR koda za tega otroka (če koda ni vpisana, starši ne vidite te možnosti).

Učenec se s svojim novim uporabniškim imenom in geslom  vpiše v portal eAsistent. Pri prvi prijavi bo moral spremeniti geslo, zato naj svoje uporabniške podatke zapiše v zvezek ali beležko.

Starši učencev, ki že imajo svoje uporabniške podatke za eA, ignorirajte to obvestilo.

V primeru težav se lahko obrnete na srecko.skube@os-center.si

(Skupno 193 obiskov, današnjih obiskov 1)