V petek, 11. 10. 2019, v tednu, ko obeležujemo teden otroka, smo se drugošolci in četrtošolci prvo uro najprej pogovarjali o naših pravicah, ki je tudi tema letošnjega tedna otroka. Po malici smo se odpravili na Loko, kjer so nam učiteljice pripravile različne aktivnosti po skupinah. V eni od delavnic smo se sprehodili ob reki Krki, pri štafetnih igrah smo tekmovali z žogami, na atletski delavnici smo izvajali zanimiv poligon in razvijali našo hitrost, pri folklori smo se ob spremljavi harmonike naučili star slovenski ljudski ples, s kredami pa smo poslikali tudi enega od igrišč – tema pa so bile seveda naše pravice.

Nekaj učencev smo povprašale o vtisih in najljubši delavnici. Vsem je bil dan zelo všeč. Hani in Lari je bila najbolj všeč folklora, Juliji, Taji in Aljažu risanje s kredami, Andražu in Tari štafetne igre, Anžetu pa atletika. Prav vsak je našel sebi najljubšo aktivnost. Veseli smo bili, ko nas je proti koncu našega dne razveselilo še sonce in modro nebo.

Oglejte si še fotografije.

Novinarke 4. r.:

Katka, Lina, Lija, Špela in Zarja

 

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)