Na tradicionalnem srečanju prvošolcev in devetošolcev, ki smo ga na naši šoli pripravili 4. oktobra 2019, so imeli naši najmlajši priložnost spoznati življenje na šoli in se hkrati zabavati z devetošolci. V petih delavnicah, kuharski, naravoslovni, ustvarjalni, pravljični in športni, so se naučili marsikaj novega in se pri tem imeli nadvse lepo: pekli so pletenice, izvajali poskuse, ustvarjali s kamenčki, brali pravljice in tekali po telovadnici. Povedali so nam, da se jim zdi šola velika, vendar jih ni strah. Razigrani so nam zaupali tudi, da imajo šolo raje kot vrtec in jo z veseljem obiskujejo. Ob koncu so s svečano obljubo potrdili, da bodo delali in se obnašali tako, da bodo šoli in svojim najdražjim v veselje in ponos.

Nad srečanjem so bili navdušeni najstarejši in najmlajši učenci, ki komaj čakajo, da bodo tudi sami prišli v višje razrede.

Slike našega druženja si poglejte v galeriji.

Katarina Kranjec in Laura Vidrih, 9. r.

(Skupno 241 obiskov, današnjih obiskov 1)