Dragi Pešbusovec, Pešbusovka, spoštovani starši!

S projektom Pešbus bomo ponovno začeli v ponedeljek, 13. 5. in končali v petek, 31. 5. 2019.

Na povezavi si lahko ogledate izrisane poti, po katerih bodo učenci prihajali v šolo, zbirna mesta vseh treh postaj ter uro odhoda s vsake postaje. Vsaka postaja je označena s tablo Pešbus.

Za dodatne informacije pišite na e-naslov manca.furlan@os-center.si ali pokličite na tel. št. 040 535 731.

Manca Furlan, koordinatorka projekta Pešbus

Več o Pešbusu…

1. POSTAJA: za učence, ki prihajajo iz naselij Pod Trško goro, Ragovo in Šmarješke ulice – avtobusna postaja pri tovarni zdravil Krka (odhod 7.40).
  2. POSTAJA: za učence, ki prihajajo iz Seidlove ceste (Ločna) – avtobusna postaja na Seidlovi cesti nasproti trgovine Tuš (odhod 7.50).
  3. POSTAJA:  za učence, ki prihajajo iz centra mesta bo potekal po naslednjem razporedu:  Čajarna (odhod 7.40),  Šolska ulica 13 (odhod 7.50)