V prejšnjem šolskem letu smo pridno zbirali star papir. Del pridobljenega denarja smo namenili za opremo našega igrišča s klopmi in mizami – za učilnico na prostem. V sredo, 17. 4. 2019, smo imeli otvoritev te učilnice. Na prireditvi so učenci 1. in 2. razreda, ki sodelujejo pri pevskem zboru, zapeli šolsko himno in Veselo pesem, učenca 2. b pa sta nastopila z deklamacijama. Najpomembnejši trenutek pa je bil, ko je ravnateljica prerezala vrvico v barvah slovenske zastave in tako odprla učilnico. Na prireditvi so bili učenci 1. in 2. razreda ter po en predstavnik vseh ostalih oddelkov.

Upamo, da bomo čim večkrat uporabili naš novo pridobljeni prostor za izvajanje šolskih dejavnosti, da bomo tudi na tak način naredili nekaj koristnega za zdravje. Vsem obiskovalcem pa želimo, da se bodo počutili lepo in jih spodbujamo, da bodo skrbeli za čistočo in urejenost prostora, da nam bo druženje in učenje prijetno.

Učenci krožka zdrava šola 4. in 5. razreda

Foto album

Related Images:

(Skupno 241 obiskov, današnjih obiskov 1)