V petek, 12. 4. 2019, se je z objavo uradnih rezultatov zaključilo tekmovanja iz fizike za Stefanovo priznanje. Tekmovanje iz fizike je potekalo v treh stopnjah.

18 učencev OŠ Center se je udeležilo šolskega tekmovanja in osvojilo 7 bronastih priznanj. Na področno tekmovanje, ki je potekalo na OŠ Trebnje se je uvrstilo 7 učencev naše šole, in sicer 4 učenci: Aljaž Vidic, Nina Pečnik,  Ed Baša in Timotej Gornik so osvojili srebrna Stefanova  priznanja.

Ed Baša in Timotej Gornik pa sta  se uvrstila tudi na državno tekmovanje iz fizike, ki je potekalo na Pedagoški fakulteti v Ljubljani.  Oba učenca sta se odlično odrezala na praktičnem preizkusu kot tudi na računskem delu tekmovanja in osvojila Srebrno Stefanovo priznanje.

Obema učencema iskreno čestitamo!

Mentorica Anja Gašperšič

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)