Draga učenka, dragi učenec,

ali veš, da lahko svojemu vrstniku približaš doživetja, ki se ti zdijo povsem običajna, marsikomu pa zaradi različnih razlogov niso dosegljiva? Ker bi jih radi približali vsem otrokom, smo se odločili za sodelovanje v akciji Zaigraj z nami / Play with us.
Z majhno donacijo boš pomagal/a, da bodo nekateri tvoji vrstniki letošnje prvomajske počitnice brezplačno aktivno preživeli v družbi vrstnikov v Mladinskem zdravilišču in letovišču RKS Debeli rtič. Poleg doživetja, ki bo za marsikoga prvo v življenju, boš pomagal/a svojim vrstnikom bolj aktivno in bolj zdravo živeti.
Pravilno izpolnjeno prijavnico (ali več njih), ki si jo prejel/a od razrednega predstavnika RK, skupaj s tvojo donacijo v višini 1€ zviješ v zloženko ter jo oddaš do petka, 29. marca 2019, v za to namenjeno skrinjico na šoli.

Verjamemo, da bomo pokazali, da skupaj zmoremo vse, za nas in za druge in otrokom pokazali kako velika je moč človečnosti.
Ker nam je mar in ker smo vsi za zdravje, pomoč in sanje.

Ne pozabi in ZAIGRAJ Z NAMI!

(Skupno 138 obiskov, današnjih obiskov 1)