V toplem pomladnem popoldnevu je 29 prvošolcev odšlo po kosilu na pohod. Z nahrbtniki, v katerih so hranili pijačo, malico, planinski dnevnik, vrečko za smeti in še posladek, smo krenili na pot. Pod železniškim mostom smo se dogovorili, da bomo opazovali spremembe v naravi in da se bomo obnašali kot obzirni obiskovalci. V reki smo videli zelo veliko čisto majhnih ribic, ki so se zadrževale v plitvini ob bregu. V gozdu smo prisluhnili petju ptic. Opazovali smo cvetoča, brsteča in že ozelenela drevesa. Učiteljica Alja nam je pokazala deblo, ki so ga obgrizli bobri. Videli smo tudi mlada drevesa, ki so jih posadili na veliki poseki. Vzeli smo si tudi čas za igranje in malico.

Zelo zadovoljni, polni prijetnih doživetij in novih znanj smo se vrnili v šolo.

Vabimo vas k ogledu fotografij.

 

Fotografije in članek prispevala: Majda Markovič

Related Images:

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)