Spoštovani starši,

vabimo vas na predavanje POVEZANOST MED STARŠEM IN ODRAŠČAJOČIM OTROKOM na katerem bo socialna pedagoginja Sabina Dogenik spregovorila o temeljnih razvojnih potrebah odraščajočih otrok in mladostnikov.

Izpostavila bo predvsem naslednje teme:

  • Kako navezati stik in ohraniti odnos ob spreminjajočem otroku in kako uveljaviti starševsko avtoriteto? Pogledali bomo v situacije, ko se kot starši počutimo nemočni in ponovno poiskali svojo notranjo moč.
  • Kako prebroditi viharne trenutke nesoglasij, nerazumevanja in težavnega vedenja?
  • Razumevanje odraščanja v sodobnem, virtualnem svetu in vpogled v pasti na poti odraščanja.

Roditeljski sestanek bo v torek, 14. 3. 2017, ob 16.30 uri v veliki telovadnici Osnovne šole Center.

Vljudno vabljeni starši učencev od 4. do 9. razreda.

Related Images:

(Skupno 219 obiskov, današnjih obiskov 1)