Vse učence in učitelje ponovno vabimo, naj ne pozabijo na zdrav zajtrk, ki ga bomo ob Svetovnem dnevu hrane na naši šoli ponudili v ponedeljek, 17. 10.2016, od 6.30 do 8.00 ure v šolski jedilnici. Postregli si bomo z različnimi zdravimi dobrotami in s tem opozorili na pomen zajtrka za zdravje in dobro počutje osnovnošolcev.

Vsi učenci in učitelji smo lepo vabljeni na slasten in zdrav zajtrk!

* * *

Ker je naravna in doma pridelana hrana okusna in zdrava, vas lepo vabimo tudi na jesensko Zelemenjavo, ki bo potekala v četrtek, 13. 10. 2016 od 9.00 do 17.00 v humanitarnem centru OZRK v Novem mestu. Tokrat bodo menjali in podarjali jesenske pridelke, strokovne revije, semena, zelišča, domače posušeno sadje, čaje, marmelade, vloženo zelenjavo, orehe. V pokušino lahko prinesete in menjate za kaj zelenjavnega DOMAČE PECIVO ali KRUH.

Več: http://www.zelemenjava.si/zelemenjava-novo-mesto-13-10-2016zelemenjava@gmail.com

Lep pozdrav!
Zdravošolci… 🙂

 

 

Related Images:

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)