V četrtek, 6. 10. 2016, je v okviru tedna otroka potekalo druženje učencev 1. in 9. razreda. Devetošolci so za prvošolce pripravili kratek kulturni program in pet delavnic, in sicer športno, plesno, ustvarjalno, družabno in glasbeno. Na plesni delavnici so se naučili čisto pravo hip hop koreografijo, na športni so spretno premagovali ovire na poligonu. Ustvarjalna delavnica je bila namenjena izdelovanju barvitih jesenskih ježkov, družabna pa spoznavanju devetošolcev in prvošolcev preko različnih iger. Na glasbeni delavnici so učenci spoznali oboo, bariton, harmoniko, klavir, kitaro in violončelo ter se igrali različne glasbene igre. Ob zaključku so se vsi zbrali v veliki telovadnici, kjer so skupaj zapeli pesem Mi se imamo radi in odplesali hip hop ples.

Zapisala: Nina Vovko

Foto: Lovro Mirtič, 9. a in Teja Zajc, 9.a

Foto galerija

Related Images:

(Skupno 323 obiskov, današnjih obiskov 1)