1. Description of the town and its surroundings,
 2. History of the town from its settlement,
 3. People and their free time,
 4. Industrial potential of the region,
 5. Biography of a prominent artist,
 6. Touristic potential of my region,
 7. Churches and sacral buildings in my town,
 8. Local cuisine and wine making of my town,
 9. Employment potential of my region,
 10.  Schooling and sports in my region,
 11. Favorite sports club in my town,
 12. Presentation of my Comenius partner/partners.

 

Roki za predstavitve so: 1. februar, 1. marec, 1. april ter 1. maj. Vsaka predstavljena tema učencu prinese točke, ki se seštevajo. V drugih državah bodo našo šolo zastopali učenci, ki bodo zbrali največ točk. Točkovala se bo tudi prijavnica, katero bodo učenci napisali in oddali v mesecu aprilu, samostojnost in resnot pri delu ter ustvarjalnost pri prispevkih učencev in učenk.

Posameznih tem se lotite temeljito in preudarno (ne na hitro in telegrafsko), saj boste na ta način pridobili največ točk.

TOČKOVANJE

Vsaka tema je lahko ovrednotena z največ petimi točkami, enako bo lahko za predstavitev posamezne teme učenec pridobil ocene pri posameznih predmetih po dogovoru z učiteljem. Največje možno število točk je 60 (12 x 5 = 60 točk), če bi učenec vseh 12 tem predstavil odlično.

Veliko veselja in vneme pri delu in komunikaciji z vrstniki iz drugih držav vam želim!

Jernej Lapanje

Related Images:

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)