Predstavljamo vam datume tekmovanj, strošek prijavnine, v oklepaju pa je napisan mentor, ki je odgovoren za določeno tekmovanje na naši šoli.

Za Zoisovo štipendijo  se po veljavnem pravilniku upoštevajo dosežki na državnih tekmovanjih (srebrno in zlato) in tudi povprečje vseh številčno zaključenih ocen pri vseh predmetih v zaključnem razredu.

Glede tekmovanj se lahko obrnete na mentorja ali na bernarda.tomazic@os-center.si

Za nekatera tekmovanja so naloge s tekmovanj za prejšnja leta prosto dostopne.

Če kliknete na področje npr. “Bober” si boste lahko ogledali njihovo spletno stran, razpis tekmovanja, pravilnik, ponekod naloge.

Na strežniku DMFA lahko preverite dosežke na tekmovanju iz slovenščine, angleščine, nemščine, matematike, razvedrilne matematike, fizike, astronomije, zgodovine, geografije, vesele šole. Shranite uporabniško ime in geslo, ki ga za vsako tekmovanje posebej prejmete pri mentorju.

Strošek prijavnine, ki jo mora šola v celoti nakazati organizatorju, boste starši poravnali s položnico.

KOLEDAR TEKMOVANJ

(Skupno 1.780 obiskov, današnjih obiskov 1)