V torek, 24. 12. 2019, je v veliki telovadnici potekala prireditev v počastitev dneva samostojnosti in enotnosti, na kateri so se predstavili vsi oddelki naše šole. Učeni od 1. do 5. razreda so praznično vzdušje ustvarili 2. šolsko, uro, starejši pa 4. in 5. uro. Učenci so se predstavili z glasbenimi, pevskimi, gimnastičnimi in dramskimi točkami, ki jih je ocenjevala strokovna učiteljska komisija. V vsaki točki je našla nekaj pozitivnega in nastopajoče učence nagradila z bonboni. Posebej pohvaljeni so bili tisti oddelki, ki so nastopili kot celota. Proslavo je začel pevski zbor, končala pa skupina učiteljev, ki so zaigrali na glasbene cevi.

Prireditev je imela tudi dobrodelen namen, saj smo v decembru zbrane življenjske potrebščine predali DRPD-ju in Društvu življenje brez nasilja. Zahvalila se nam je vodja DRPD-ja Andreja Lustek.

Preden smo odšli na počitnice, nam je vesele praznike in srečno novo leto zaželela naša ravnateljica Marta Pavlin.

Slike si oglejte v fotogaleriji.

Luna Gorenc, 9. a, Luka Jarc, 7. c, Otilija Mežan, 8. b

(Skupno 249 obiskov, današnjih obiskov 1)