December je lep in še posebej čaroben mesec, poln zimskih radosti. Nekaj smo si jih pričarali tudi na naši šoli. V začetku decembra smo pripravili novoletni bazar, na katerem so lahko obiskovalci v zameno za prostovoljni prispevek izbirali med mnogimi čudovitimi izdelki, ki smo jih izdelali učenci in učiteljice. Bili smo tudi dobrodelni. Izdelovali smo voščilnice in jih podarili organizaciji Rdeči Križ. Za Društvo življenje brez nasilja smo zbirali hrano, igrače in šolske potrebščine. Na Novem trgu smo se preizkusili v drsanju, se sprehodili po starem mestnem jedru in si ogledali praznično okrašen Glavni trg. Na zadnji šolski dan v letošnjem letu smo pripravili kulturno prireditev ob Dnevu samostojnosti in enotnosti ter tekmovanje Slatnik ima talent, na katerem so najpogumnejši učenci navdušili s plesom, petjem in z drugimi talenti. Vsi učenci so na koncu tekmovanja zaplesali in se posladkali s čokoladnimi bonboni. Pod smrečico pa so jih presenetile nove igrače. Naj se čarobnost decembra nadaljuje tudi doma.

Želimo vam prijetne božično-novoletne praznike! 

Učiteljice podružnične šole Mali Slatnik

Fotografije si lahko ogledate v galeriji.

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)