DELOVNO JESENSKO DRUŽENJE V VRTCU

V petek, 8. 11. 2019, smo v okviru projekta Bodi dober, bodi kul s skupino učencev obiskali vrtec Metka. S predšolsko skupino otrok smo želeli narediti nekaj dobrega, ker je to »kul«. Poprijeli smo za grablje in metle ter na njihovem igrišču očistili odpadlo jesensko listje. Pograbili smo zelenice in peskovnike ter pometli potke. Ob zabavnem delu pa je bilo seveda najpomembnejše druženje starejših otrok z mlajšimi. Hitro smo navezali stike in se zapletli v pogovor in igro. Ob klepetu in smehu je igrišče kar zasijalo, čeprav je bil dan oblačen. Šolarji  pa smo se s prav posebnim veseljem spominjali dni, ki smo jih preživeli v vrtcu. Spomini in dogodivščine, ki smo jih doživeli v vrtcu, so kar vreli, posebno veselje pa je bilo, ko smo se objeli s svojo vzgojiteljico, ki jih je prišla pozdravit.

Dobra delovna urica druženja je kar prehitro minila in tako vrtičkarji kot šolarji smo si obljubili, da se še kdaj srečamo, saj je bilo zelo zabavno. Poslovili smo se ob bogati s sadjem obloženi mizi in z glasnim »BODI DOBER, BODI KUL!!!«

Več slik si oglejte v galeriji.