Zbor: ponedeljek, 11. 3. 2019, ob 7.45 pred nakupovalnim središčem TUŠ (nasproti glavne avtobusne postaje Novo mesto);

Odhod: ponedeljek, 11. 3. 2019, ob 8.00 izpred nakupovalnega središča TUŠ (nasproti glavne avtobusne postaje Novo mesto);

Prihod: petek, 15. 3. 2019, ob 17.00 na isto mesto;

* opravite obvezen servis smuči in vezi, naučite otroke obuvati in sezuvati smučarske čevlje (pancarje);
* za otroke z zdravstvenimi težavami oddajte pisna navodila vodji šole v naravi;
* priloženi seznam opreme naj ima otrok s sabo, da bo na koncu laže pospravil svoje stvari;
* prtljaga naj bo čitljivo podpisana, prav tako smuči, čelada, palice in čevlji;
* prvi obrok v hotelu bo večerja in v petek končamo s kosilom;

Možnosti subvencioniranja šole v naravi.

Vlogo za subvencioniranje šole v naravi lahko dobite tudi na govorilnih urah pri razredniku ali v šolski svetovalni službi. Izpolnjeno vrnete osebno v šolsko svetovalno službo ali pa jo pošljete na naslov šole – s pripisom »Šolska svetovalna služba«. Obravnavali bomo vloge, ki jih bomo prejeli do petka, 30. 11. 2018, (ali pa bodo na ta dan priporočeno poslane po pošti). Prosimo da ste pri tem dosledni. Pri odločanju o dodelitvi sredstev subvencije se upoštevajo naslednji kriteriji: višina povprečnega mesečnega dohodka na družinskega člana, število šolajočih se otrok v družini, socialni problemi oz. posebnosti družine, lahko pa se tudi spremenijo glede na število upravičenih prosilcev. O višini subvencije boste obveščeni po pošti. Prosimo, da zaradi hitrejšega postopka vlogi priložite odločbo o otroškem dodatku, oziroma kateri drugi dokument iz katerega je razvidna višina dohodka na družinskega člana.

Prijavnico s plačilnimi pogoji za zimsko šolo v naravi.
SEZNAM OPREME

Oprema in oblačila za delo na snegu:

* Smuči, smučarske palice, smučarski čevlji (pancarji), smučarska čelada,
* toplo spodnje perilo, podkapa,
* tople dokolenke (smučarske nogavice),
* puli, pulover,
* smučarski kombinezon ali smučarske hlače in bunda,
* tople, nepremočljive rokavice,
* smučarska očala, sončna očala,
* topla smučarska kapa.

Dodatna in rezervna oblačila:

* Za bivanje v domu (trenirka), rezervne dolge hlače,
* močnejši čevlji za pohode (rezervni čevlji),
* copati z debelim podplatom (crocs), pižama, robci,
* rezervno spodnje perilo,
* rezervne nogavice in rokavice.

Pribor za osebno higieno in zaščito:

* Zobna ščetka, zobna krema, glavnik,
* milo,
* zaščitno mazilo za ustnice,
* zaščitna krema za obraz,
* osebna zdravila,
* brisače !

Druga oprema

* Zdravstvena izkaznica,
* zvezek, pisalni in risalni pribor,
* namizna ali druga družabna igra,
* manjši znesek za vsakodnevne potrebe (cca 20 EUR).