Dragi učenci in spoštovani starši podružnične šole Mali Slatnik!

Obveščamo vas, da bomo novo šolsko leto pričeli v ponedeljek, 3. 9. 2018. Za učence 2., 3. in 4. razreda se bo pouk pričel ob 8.20. Trajal bo 4 šolske ure, do 11.55. Učenci bodo na ta dan imeli šolsko malico in možnost kosila. Prav tako bosta potekala jutranje varstvo in podaljšano bivanje.

Učenci naj prvi šolski dan prinesejo s seboj šolsko torbo z vsemi šolskimi potrebščinami in obvestilo staršev, s katerim boste razredničarko obvestili, ali bo učenec ta dan imel kosilo ter kako in kdaj bo odšel domov.

Prihod jutranjega šolskega avtobusa na Mali Slatnik je ob 7.45, odhod  avtobusa iz Novega mesta pa bo ob 12.45. Spremstvo na avtobus bo organizirano.

Za prvošolce bo dan potekal malce drugače. Vabilo ste prejeli po pošti.

Na svidenje tretjega septembra!

                                                        Učiteljice Podružnice Mali Slatnik

 

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)