SPOŠTOVANI STARŠI IN UČENCI!

SPOŠTOVANI STARŠI!

Tako kot vsako leto do sedaj bomo tudi letos izvedli anketo o zadovoljstvu s šolsko prehrano. V letošnjem letu sodelujejo v anketi učenci od 3. do 8. razreda vseh oddelkov na šoli. Kot je v navadi, so ob otrocih anketirani tudi njihovi starši. Včasih smo anketo izvajali pisno, sedaj pa že peto leto računalniško preko spleta. Povezavo do spletne ankete najdete pod obvestilom in le s klikom na ANKETA ZA STARŠE se avtomatsko povežete z njo. Prosimo vas za sodelovanje, saj nam bodo vaši odgovori v veliko pomoč pri načrtovanju šolske prehrane za vaše otroke. Spletna anketa bo aktivna od 29. 3. 2018 do 26. 4. 2018.

Za učence je naslov:

http://url.sio.si/anketa-malica-ucenci

Za starše pa:

http://url.sio.si/anketa-malica-starsi

 

Za sodelovanje se vam že v naprej zahvaljujemo!

Vodja skupine za prehrano:                                                                                                       Ravnateljica:

Matevž Jurše                                                                                                                   Marta Pavlin