Slike si oglejte v foto-galeriji.

V ponedeljek, 19. 2. 2018, smo se učenci 6. razreda odpravili s polnimi kovčki in vso smučarko opremo z avtobusom v Kranjsko Goro. Tam nas je dočakalo veliko doživetij in izzivov, še posebej pa smo se zabavali na snegu. Vsak dan v tednu smo smučali, potem pa smo se igrali na teku na smučeh in ga osvajali, se sprehajali po Triglavskem narodnem parku ali pa sedeli v klopeh in se igrali kviz. Po večerji nas je čakalo plezanje in igranje raznih iger, ki so nam ji pripravili v domu. Polni novih in lepih doživetij smo se odpravili domov z željo, da se taka šola v naravi še kdaj ponovi.

Jana Žibert

 

V ponedeljek se je za nas začel pravi raj. Odšli smo v zimsko šolo v naravi, kjer se je veliko začetnikov naučilo stati in celo peljati na smučeh. Vsi pa smo poskusili tek na smučeh, se preizkusili v kvizih, se učili o nevarnostih zime ter okušali zdravo, lokalno hrano  in hodili na sprehode, kjer smo o Kranjski Gori in njeni okolici izvedeli nekaj novega in zanimivega. Tudi mentorji v domu so bili zelo prijazni, da jih ne bom pozabila omeniti. Jaz mislim, da bi se nas večina zagotovo še vrnila v CŠOD Kranjska Gora!

Anja Pas