V četrtek, 7. decembra, smo učenci 4. a razreda povabili starše, da se nam pridružijo na ustvarjalnem popoldnevu. Druženje je potekalo v treh različnih delavnicah, in sicer pri krašenju razreda, okraševanju škatel in peki piškotov. Povsod je bilo čutiti pravo delovno vnemo. Ob koncu smo se v okrašenem razredu posladkali z okusnimi piškoti in za spomin odnesli domov vsak svojo škatlo polno sladkih dobrot.

Uživali smo vsi, otroci in učiteljica. Verjamemo pa, da so se z nami lepo imeli tudi naši starši in mentorici delavnic. Še enkrat se zahvaljujemo učiteljicama Mateji Jaklitsch in Urški Vuk, ki sta nam pomagali pri izvedbi delavnic.

Vsi si želimo, da bi take delavnice ponovili še kdaj.

Fotografije si lahko ogledate tukaj.

Vsem skupaj želimo mirne božične in novoletne praznike in srečno v letu 2018.

Učenci z učiteljico Manco