Gradbena dela na Podružnici Mali Slatnik so se podaljšala, zato vabimo naše učence, da pridejo v šolo v ponedeljek, 4. 9. 2017. Prvi šolski dan bo za učence od drugega do četrtega razreda potekal od 8.20 do 12. 45. Učenci naj imajo s seboj šolske torbice z vsemi pripomočki. Rokovnike bodo dobili v šoli.

Tega dne bo potekalo jutranje varstvo od 6. 30 dalje in podaljšano bivanje do 16.05. Učenci bodo imeli v šoli malico in možnost kosila. Prijave za kosilo (dogovorite se doma) za prvi šolski dan bodo razredniki sprejemali do 9. ure.

Prav tako vas obveščamo, da bo prvi roditeljski sestanek potekal v četrtek, 7. 9. 2017, po sledečem urniku:

starši učencev 2.d in 4. c razreda ob 16. uri ,

starši učencev 1. c in 3. c razreda pa ob 17.30.

Prvošolci bodo tega dne imeli poseben sprejem. Zbrali se bodo ob 9. uri.

Zaradi premika prvega šolskega dne bo potrebo manjkajoči dan nadomestiti z delovno soboto o kateri boste obveščeni.

Hvala za razumevanje in se vidimo v ponedeljek, 4. 9. 2017.

Kolektiv učiteljic Podružnice Mali Slatnik.